Кортизол*

Кортизол - стероїдний гормон, що продукується залозами. Аналіз крові на кортизол - специфічний метод дослідження, який визначає порушення функцій гіпофіза і надниркових залоз.

Звільнення біологічно активної речовини в організмі відбувається на тлі стресу. Зростання рівня кортизолу провокує збільшення кількості глюкози в крові і зниження імунітету. Крім того, кортизол бере участь в обмінних процесах в організмі.
 Обов'язкова умова для здачі крові на аналіз - спокійний стан пацієнта. Якщо уникнути хвилювань не вдається, за 48 годин перед аналізом слід приймати легкі седативні препарати.

Максимально точні результати дослідження вдається отримати при заборі матеріалу для дослідження близько 7 ранку. До вечора рівень гормону в крові падає. Занадто високий показник кортизолу є свідченням синдрому Кушинга.

Лабораторія ІГР Лаб проводить лабораторну діагностику за допомогою сучасних технологій, витратних матеріалів. Аналізи виконують лікарі-лаборанти з великим досвідом роботи, що забезпечує високу точність і оперативність отримання результатів.