Про нас

Інформація про лабораторію

IGR LAB  - це унікальна комбінація якості та багатопрофільності. Починаючи з 2013 року, в нашій лабораторії невпинно зростає асотримент досліджень та послуг, що пропонуються нашим клієнтам.

Дослідження в ІГР Лаб

Висока точність та якість результатів гарантована використанням сучасного обладнання світових лідерів з лабораторного оснащення та оригінальних реактивів європейського та американського виробництва.

До того ж для безпеки пацієнтів застосовуються виключно сертифіковані та якісні одноразові системи для забору біологічного матеріалу.

Персонал лабораторії має багаторічний досвід у різних напрямках діагностики. При цьому працівники постійно підвищують свою кваліфікацію на спеціалізованих курсах, а також приймоють участь в українських та світових конференціях. Персонал лабораторії включає докторів та кандидатів наук, а також висококваліфікованих фахівців, що представляють досягнення та розробки лабораторії на світових наукових з’їздах та конгресах, а також проводять лекції для лікарів з метою ознайомлення спектру можливостей діагностики у сучасному медичному закладі. Спеціалісти IGR LAB завжди готові надати консультативну підтримку при виборі оптимального алгоритму з обстеження пацієнтів.

Щоденно проводиться внутрішній контроль якості, також IGR LAB системно проходить зовнішній контроль якості Українського референс-центру з лабораторної діагностики за усіма типами досліджень, що надаються нашим клієнтам. До того ж лабораторія сертифікована та пройшла атестацію Укрметртестстандарту на право проведення лабораторних досліджень (Сертифікат про визнання вимірювальних можливостей діагностичної лабораторії № ПТ 43/17 від 24.03.2017).

Іноваційна діагностика, індивідуальний підхід, економічна вигода та висока якість досліджень – все це Ви знайдете, звернувшись до IGR LAB!

Задати питання