НІПТ -ВТ Неінвазивний пренатальний тест високої точності (трисомії 13, 18, 21, анеуплодії Х, Y; стать плоду)

НІПТ- неінвазивний пренатальний тест, за допомогою якого виконується визначення статі плоду. Також даний вид дослідження дає можливість виявити (на терміні від 10 до 14 тижнів) у ще ненародженої дитини найпоширеніші хромосомні патології. Це дозволяє мінімізувати ризик народження хворої дитини.

Аналіз НІПТ проводиться у вагітних будь-якого віку (незважаючи на те, що у жінок після 35 років ризик розвитку хромосомних патологій зростає в рази).

НІПТ - тест з високими показниками достовірності, який дає точні результати вже починаючи з 10 тижня після зачаття.

Матеріалом для проведення аналізу виступає кров матері. НІПТ-тест дає можливість уникнути інвазивних методів дослідження, які пов'язані з високим ризиком несприятливого результату вагітності.

Проходження НІПТ-тесту рекомендовано всім без винятку вагітним. Достовірність дослідження в зазначені терміни становить близько 99%.

Сама методика дослідження 100% безпечна як для самої жінки, так і майбутнього потомства. Ризик виникнення будь-яких ускладнень дорівнює нулю.

П'ять причин пройти НІПТ-діагностику:

  1. Ви зможете спати спокійно, адже будете впевнені, що виношуєте дитину без хромосомних аномалій (в тому числі без синдрому Дауна).
  2. Проходячи діагностику, ви не ризикуєте своїм здоров'ям і здоров'ям майбутнього малюка.
  3. Для проведення аналізу достатньо всього лише раз здати венозну кров.
  4. Може використовуватися як при природному зачатті, так і при проведенні ЕКЗ.
  5. Результати тесту будуть відомі вже через 14 днів після здачі матеріалу для аналізу.