Коагулограма (5 показників)

Найпоширеніший вид аналізу, який визначає швидкість згортання крові. Сам по собі показник характеризує можливості людського організму щодо захисту від кровотеч.

Тромбоцити - клітини в складі крові, що забезпечують її згортання. Саме вони виявляються на місці рани і забезпечують утворення тромбу. Крім позитивної дії, тромбоцити можуть мати і негативний вплив: утворювати тромби в кров'яному руслі.

Саме коагулограмма показує активність клітин. Даний вид дослідження дозволяє не просто дати оцінку стану організму в цілому, а також визначити наявність деяких захворювань і патологій.

Показання для проведення аналізу:

  • Обстеження перед проведенням будь-якого хірургічного втручання;
  • При підозрі на схильність до тромбоутворення;
  • При підозрі на передчасне відшарування плаценти при вагітності;
  • Під час проходження курсів терапії антикоагулянтами;
  • Після перенесеного раніше інфаркту або інсульту;
  • При серйозних захворюваннях нирок, печінки, проблемах із судинами;
  • При великій кровотечі будь-якої локалізації.

Розшифровка результатів аналізу

Даний вид дослідження дозволяє оцінити параметри згортання крові на момент забору її на дослідження. Будь-які відхилення від норми вимагають корекції. При поганій згортання завжди присутній високий ризик кровотеч, що особливо небезпечно під час пологів і операцій.

При порушеннях лікар підбирає ефективну терапію - лікарські препарати, які впливають на основні показники.
Якщо результати аналізу виявилися незадовільними, необхідно скоригувати харчування і спосіб життя відповідно до рекомендацій фахівця і повторно здати кров на дослідження через кілька днів для контролю результатів.

Терміни виконання тесту і підготовка

здача крові на коагулограму у ДНК лабораторії ИГР ЛАБ у Києві

Коагулограма - це поширений вид дослідження, що проводиться в лабораторії ІГР ЛАБ максимально швидко. Для цього в розпорядженні лаборантів є необхідне обладнання та якісні витратні матеріали. Результати аналізу приходять на другий день після забору крові.

Матеріалом для дослідження виступає венозна кров пацієнта. Забір проводиться переважно з ранку, натщесерце. Складна підготовка не потрібна.

На показники крові і рівень тромбоцитів у тому числі значно впливає прийом деяких медикаментів. Тому лікаря-лаборанта слід обов'язково попередити про прийом лікарських препаратів (НПЗП, аспірин і т.п.), які можуть спотворювати результати дослідження.

Ми пропонуємо якісну лабораторну діагностику в Києві. Ви можете звернутися до нас в будь-який зручний час і здати аналіз крові на коагулограму за доступною ціною, без черг!