Дослідження хромосомного набору методом секвенування нового покоління (NGS) на 24 хромосоми 1 зразок. Термін дослідження 2 місяці.

Основа життєдіяльності будь-якого організму - молекула ДНК. Саме в ній зберігається генетична інформація, характерна для конкретного індивіда, яка передається з покоління в покоління.

Знаючи послідовність молекул ДНК, можна встановити, чи є вона нормальної або має будь-які порушення. Останні можуть нести загрозу для життя і здоров'я людини, впливати на розвиток і тяжкість певних захворювань.
Науці відомо, що генетичний набір людини - це близько 20-25 тисяч активних генів. Останні розподіляються по хромосомах нерівномірно.

Секвенування нового покоління - специфічний метод дослідження, за допомогою якого можна провести аналіз генома, а також хромосом. Пройти дослідження хромосомного набору пропонує медичний центр ІГР і лабораторія IGR LAB. Ми проводимо якісну лабораторну діагностику за доступними цінами.

Як проводиться аналіз хромосомного набору методом NGS?

Аналіз проводиться за допомогою спеціального обладнання з застосуванням особливої ​​технології, яка відрізняється високою точністю. Аналіз виконують досвідчені лікарі-лаборанти з допомогою імпортних витратних матеріалів, що гарантує якість і точність результатів дослідження.

Коли рекомендується здати тест для дослідження хромосомного набору методом NGS?

Даний тип діагностики відкриває нові можливості для оцінки хромосомного набору ембріона до моменту перенесення в порожнину матки. Аналіз дозволяє виявити не тільки добре відомі хромосомні аномалії, а також досить рідкісні порушення, в тому числі найдрібніші подвоєння в структурі хромосом.

Медицині добре відомо, що найменші порушення в хромосомному наборі можуть викликати проблеми зі здоров'ям і зачаттям. Дуже часто саме хромосомні патології стають причиною безпліддя, мимовільних викиднів і переривань вагітності на ранніх або більш пізніх термінах вагітності.

У медичному центрі ІГР ви можете пройти генетичну діагностику і здати аналіз повного хромосомного набору абортивного матеріалу методом NGS.

Досить часто секвенування нового покоління проводиться при інвазивної пренательной діагностиці.

У 99% випадків пороки розвитку у плода пов'язані з хромосомними аномаліями. Порушення можуть бути як кількісними, так і якісними.
Своєчасна сучасна діагностика за технологією NGS дозволяє виконати діагностику клітин плодового походження при інвазивних процедурах і отримати дані про хромосомному наборі плоду.

Переваги діагностики методом NGS в лабораторії ІГР ЛАБ

1. Високоточна діагностика хромосомних аномалій.
2. Оперативне виконання аналізу і отримання результатів.
3. Доступні ціни на генетичні аналізи.
4. Кваліфікований персонал, сучасне діагностичне обладнання.
5. Повна конфіденційність.
6. Можливість розшифровки результатів аналізів фахівцями клініки ІГР під час консультації.
7. Можливість пройти лабораторну діагностику в будь-який зручний час, без черг.